Posoda za kruh od tw

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

29. okt 2006 9:29

Majhna je,raje bi večjo, vsekakor pa višjo! Lep dan val

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

3. jan 2007 14:47

Iščem nekoga, ki se ukvarja s prodajo te posode. Rada bi kupila eno točno določeno skledo s pokrovom, ki se je prodajala pred leti ... Ne vem, kam naj se obrnem, da bi našla to isto skledo. smrketa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. jan 2007 15:55

Naj opozorim, da se direktni prodajalec tukaj ne more oglasiti, ker niso dovoljeni komercialni oglasi na našem forumu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

3. jan 2007 16:04

[citat=--val--]Že precej let imamo pri hiši posodo za kruh ,in nikoli ni nič notri splesnilo,itak jo vsak dan gdo odkrije in ven zeme kruh, tako da ga prezrači. Zanima pa me nekaj druzga,in lepo prosim če katera ve kje bi se dalo nabavit štirioglato posodo za torto,tako z pokrovom ,kot je okrogla od twali pa vsaj nekaj sličnega. lep ozdrav V Sparu so imeli posode s pokrovom za prenašanje tort in tudi štirioglate.Poglej,mogoče imajo še.Pa tudi cene niso bile pretirane. Vesna Leben

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

3. jan 2007 16:16

[citat=--lonygirl--]Jaz sem sicer naj bi prodajala TW, ampak bolj samo zase naročam, saj imam premalo časa. Sem si ogledala to novo posodo ima jo bodoča tašča in izgleda zelo praktična. Fantova mati je z njo zelo zadoovljna, meni osebno pa je zelo všeč, ker ima tudi izvlečno desko za rezat kruh. Drugače pa, če se ne motim je celo v posebni ponudi in je sedaj znižana. Sama imam veliki pek, pa mi nikoli kruh ne zaplesni (imam do 3 dni notri kruh). Smrketa, sicer ne vem, ce je to res in ce ti bo pomagalo, bilo pa je na prvi strani foruma Jerneja USA

hercul  

član od: 27.11.2009

sporočila: 13

22. jan 2011 8:29

Mi jo uporabljamo. Zelo zadovoljni, zagotovo boljša od TW. Kruh je svež tudi teden in več. Notri smo čez praznike imeli potico. Čez božič in novo leto, pa je bila še vedno 1.1. popolnoma sveža. Najboljše je, ker je čisto avtomatski in deluje hitro. hercul

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. jan 2011 11:27

Ajooooj ... sem prebrala:

VacUboX, je edindstven izdelek, ki bo obdržal vašo hrano svežo veliko, veliko dlje časa. Kot sami vemo je industrija že davno dojela, da vakum hrano obdorži veliko dlje časa svežo in dobro in zato je tudi veliko prehrane že pakirane v vakumske embalaže. Problem pa je, ko to embalažo odpremo in hrano izpostavimo zraku. Zato je tu VacUboX, ki ponovno vzpostavi vakumu in varuje vašo hrano.

VacUboX je najbolj intelegenten sistem, ki je bil narejen za shranjevanje hrane. Uživate lahko v sveži hrani v vsakem trenutku. VacUboX obdrži hrano v odlični kvaliteti mnogo dlje, ohrani pa tudi obliko in okus.

 

Biser naše slovenščine ... in tole je prav gotovo sestavil nekdo zelo intelegenten :)

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti